Cep Telefonu - Akıllı Telefon ve Aksesuar Satış Ortaklığı

Cep Telefonu - Akıllı Telefon ve Aksesuar Satış Ortaklığı ile sizde ek gelir elde etmek ister misiniz?

Para Kazanmak istiyorum. Ama nasıl başlayacağımı bilmiyorum diyenler. Satış ortaklığı programına katılarak ek gelir elde edin. 

İŞTE SİZE FIRSAT.

Siz Sadece Kazanmaya Karar Verin Destek TelMarketim'den. Sıfır 0 Sermaye ile Sizde Yüksek Kazançlar elde edebilirsiniz. Yapabilir miyim? diye düşünmeyin. Siz yapmak isteyin, satış konusunda tüm desteğiniz neler yapmanız gerektiği hakkında fikir ve öneriler biz size öğretiyoruz. Size uygun olan satış platformunu birlikte seçelim. Sadece kendinize uygun bayiler edinerek. Binlerce TL kazanabilirsiniz.

Telmarketim kimdir ? : 2001 Yılından bu yana aktif bir şekilde cep telefonu toptancılığı yapmaktayız iş yerimiz Sakarya ve İstanbul Tahtakale'de bulunmakta.

Satış Ortaklığı Sistemi hakkında:

Cep telefonlarımızı Türkiye'nin bir çok ilindeki cep telefonu bayilerimize toptan olarak satıyoruz. Tuşlu Cep Telefonlarında sadece 1 bayimizin minimum sipariş miktarı 2 haftalık süreçte 10 adete kadar ulaşabilmektedir.

Ne yapmanız gerekiyor:

Bulunduğunuz şehirde cep telefonu satışı yapan firmaları ziyaret ederek, ürünlerimiz hakkında bilgi verip www.telmarketim.com adresine kayıt etmeniz yeterli ve çok kolay olacaktır.

Bulunduğunuz ilde cep telefonu satışı yapan firmaları ziyaret ederek sitemize kayıt etmeniz daha sonra, Online Temsilci kayıt ekranından bayi bilgilerini doldurup bize göndermeniz yeterli.

Uygun fiyata cep telefonu fiyatlarımız sayesinde işiniz çok kolay olacaktır. Her kayıt olan bayinin yaptığı Alış verişi  hesabınızda kazanc olacaktır.

Kayit ettiğiniz Bayinin her alış verişlerinden sağladığınız kar haftalık yada aylık olarak hesabınıza yatırılmaktadır.

Bayii sayınız arttıkça seviye atlayacak ve seviyenize göre extra destek almak icin bizim ile iletisime geciniz. En az 10 cep telefonu firmasına bayilik verebilirsiniz. Bayilerinizden haftalık - 2 haftalık şeklinde siparişlerinizi alırsınız. Siparişlerinizi biz güvenli bir şekilde bayilerinize ulaştırırız. Sipariş yoğunluğunuza göre bir teminat bedeli belirlenir bu bedeli tamamlamanız durumunda ürün tesliminde ödemenizi anında gerçekleştiriyoruz. (Ürünlerimizi kredi kartı veya kapıda ödeme sistemi ile bayilerinize gönderiyoruz.

Neler Tedarik Edebiliriz:

Nokia ve Samsung Tuşlu Telefonlar. Tüm cep telefonları modelleri (İphone, Nokia, Samsung, Huawei, Xiaomi gibi bir çok Akıllı telefon modelleri. Her marka cep telefonu markalarının tüm  çeşit aksesuarları. (Şarz aleti,Kapak,Batarya,Kulaklık,Kılıf)

Kimler Satabilir :

E-Ticaret sitesi sahipleri, Ek iş arayanlar, Üniversite Öğrencileri, Ufak sermayeler ile çok kazanmak isteyenler, Yüksek hit li website ve facebook sayfası sahipleri.

Sadece Cep Telefonu Satışı Yapan Bir Firmamızın Aylık Satış Tablosu:

Cep telefonu sektörü size iş performansınıza bağlı olarak çok yüksek kazançlar sağlayabilmektedir. Örn: 1 Adet Nokia kulaklık kalitesine göre size 1 $ - 3 $ arasında gelecek. 1 $ lık bir kulaklığın cep telefonu dükkanlarında satışı 10 TL civarında. Size gelişi 1 $ Bayinize satacağınız fiyat 2 $ Sadece kulaklık satarak yapabileceğiniz kar. 100 Adet satışlarda 100 $ para kazandırmakta. 10 Adet bayiniz olduğunu farz edelim. 1000 $ Kazanma fırsatı yakalayacaksınız.

Devamlı sirkülasyon.Nokia Küçük Cihazlar : Fiyatlarda Bayi indirimi uygulanacaktır. Detayları görüşmek için Telmarketim' e kayıt olmanız yeterli, ilgili musteri temsilcimiz sizi arayacaktır.

Bayi bilgilerimiz istekleri doğrultusunda gizli tutulmaktadır.