Telefon Marketi Hakkında

Telmarketim.com, 2002 yılından bu yana uzun bir süredir perakende, bilişim teknolojileri ve reklamcılık konularında faaliyet gösteren bir kuruluşudur. 

Temellerini Sakarya - Adapazarı'nda Bilişim alanında Elektronik ürünlerinden Notebook, Bilgisayar, Tablet, Akıllı Cep Telefonu ve Aksesuarları ayrıca bu elektronik cihazların Teknik onarımları yanı sıra Web Tasarımları ile yolculuğuna devam etmektedir.

Digital dünyanın dinamik ürünlerini iyi tanıyarak, sektörde edindiği bilgi ve tecrübeler ile Telmarketim.com’un alt yapısını kurduk. Müşterilerin yani son kullanıcıların Türkiye şartlarında talep ettiği şartları ve bilgileri bir araya getirerek Sakaryanın ilk online mobil aksesuar ve tedarik marketi konumuna geldik.

Sektörde bulunduğumuz 17 yıldan bu yana "Müşteri Memnuniyeti" misyonumuzu, güvenli ticaretimiz ile birleştirerek devam ediyoruz. Binlerce Elektronik ürün ve Aksesuarları Hızlı teslimat yöntemlerimiz ile Sakarya ve ilçelerine hızlı bir şekilde gönderimi sağlıyoruz. Ürünlerimizin neredeyse tamamını stoklarımızda olduğu için siparişlerinizi aynı gün hazırlayarak en geç 24 saat içinde sizlere ulaştırıyoruz. 

Akıllı telefonlarınıza almak istediğiniz ürünleri, Telefon modelinize göre filitreleyerek cihazınıza uygun tüm aksesuarları ve yedek parçaları size özel listeliyoruz. Türkiye’nin önde gelen teknoloji tedarikçileri ile yaptığımız iş birliği ile e-ticaret sistemlerinden daha uygun fiyatlara sattığımız ürünleri Sakarya'nın hemen her yerine, siz evinizden çıkmadan ve kargo firmaları ile uğraşmadan daha düşük maliyetlere satın almanızı sağlıyoruz.

Geniş bilgi ve tecrübelerimiz ile kendimi daha çok geliştiriyor, Prensiplerimiz ile hizmet farkımızı ortaya koyuyoruz.

Artık Online satış ile Sakarya'nın dört bir yanına kaliteli ürünlerimizi özen ile seçerek sizlerin beğenisine sunuyoruz. Her zaman kendimizi yenileyerek kalitemiz ile sizlere verdiğimiz hizmetleri, sizlerin beğenileri ile övünüyor ve Bizi tercih ettiğiniz için Teşekkür ediyoruz.