Teslimat Bilgileri ve Takibi

Teslimat Takibi

Hafta içi siparişleriniz sevkiyat firmalarına saat 16:00’da teslim edilmektedir. Siparişiniz kargoya teslim edildiğinde size bilgilendirme e-postası gönderilmektedir. Size gönderilen kargonun kargo takip sistemine kaydedilmesi saat 21:00’e kadar gerçekleşmektedir.

Kargonuzun durumunu anlık olarak takip etmek için Sipariş Takibi sayfasından takip etmek istediğiniz sipariş numarasına tıklayınız. Kargo Durumu satırından size gönderilen ürünlerin nerede olduğunu görebilirsiniz.

Havale / EFT ve Cepbank ile yapılan alışverişlerde ödemeniz hemen hesaplarımıza geçmektedir. Kapıda Ödeme seçeneğinde ödemenizi size ürünleri teslim edecek olan görevli sevkiyat elemanına sipariş teslim formunun bir nüshasını imzalayarak yaparsınız.

Havale / EFT ve Cepbank yaparak gerçekleştirdiğiniz ödemeleriniz bankadan onay gelmesi durumunda işleme alınmaktadır. Siparişi oluşturduğunuzda kargonuzun durumu “Havale, EFT veya Cep Bank  Bekleniyor” olarak görünür. Havale / EFT tarafımıza ulaştığında siparişinizin durumu “Sipariş Beklemede” olarak değişir.  Bu durum siparişlerinizin hazırlanması için sıraya alındığınızı gösterir.

Siparişinizin durumunu kullanıcı girişi yaptıktan sonra görebilirsiniz. Siparişlerinizi görmek için tıklayınız.
TelMarketim.com olarak çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 – 18:00 arasıdır. Gün içerisinde verdiğiniz siparişler, işlem sırasına göre bu saatler arasında değerlendirmeye alınmaktadır. Saat 16:00’dan sonra verdiğiniz siparişler bir sonraki gün değerlendirilmektedir.

Sipariş Takibi sayfasına ulaşmak için tıklayınız